Přijmeme: Operátor výroby gravírování tiskových forem (Laserové flexogravury) – Vyškov


Požadavky:
1.odborné
předpoklady pro obsluhu laserového centra – PC znalosti, internet, práce se soubory, matematické a logické schopnosti, technické vnímání
2.jazykové
znalost angličtiny podmínkou (slovní zásoba pro ovládání strojů a software)
3.osobnostní
samostatnost a odpovědnost za obsluhu stroje, koordinace výroby, kontrola el. dat a souborů, grafické PC znalosti výhodou.
dobré vystupování a komunikace
bydliště v oblasti Vyškov a blízké okolí do 15km


Náplň práce:
obsluha nebo kontrola CNC gravírovacích center a výroby flexotiskových forem pro tisk laserovou gravurou, jejich čištění, balení a expedice, dovoz surovin z partnerského závodu v sousedství firmy, koordinace ostatních operátorů strojů a teamu, ostatní související práce s touto pozicí.


Nabízíme:
zaměstnání v rostoucím oboru výroby tiskových forem a stabilní firmě již 17 let, vzdělávání v oboru, zajímavou a různorodou práci ve výrobě, základní stálé platové podmínky, čistý plat po zapracovaní od 18000,- + bonusy / CZK/měs., přesčasová možnost výdělku navíc, solidní jednání firmy a tolerantnost.

Očekáváme:
řidičský průkaz skupiny B, aktivní a zodpovědný přístup k práci, 100% pracovní nasazení, dlouhodobou loajalitu k firmě, možný směnný provoz a práci i o víkendech, nástup po zaškolení ihned.

Zašlete vaše CV na uvedenou adresu.

Gravitech s.r.o.

Sámova 5, 627 00 Brno

Tel.: 00420 602145451

Výroba: Tovární 803/8b, 682 01 Vyškov

Web: www.GRAVITECH.cz

Mail: gravitech@gravitech.cz